Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Program do kopiowania itemków niedajcie się nabrać


minostar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

 

Powiem wam o :

 

 

Ale najbardziej o "Kopiowanie Itemków ", levele , kasa" To Jest WIELKIE oszustwo nie istnieją takie programy i raczej nie będą istnieć. To jest zwykły paint popatrzcie na filmik :

 

 

 

 

Powody okradania tym sposobem np : darmowe smocze monety bo dają niby "kody" na levele stalki w maga itp

Eq , Pasy do konta (mówią że wejdą skopjują i i wyjdą naprawde to (zmienia pasy wezmą kasę i ukradną eq)

 

Itp

 

Jedyne cheaty które działają to :

multihack

expbot

kameramod

fishbot

 

 

Pamiętajcie nie dajcie się nabrać !!!!!!!!!!!!!!!!


RlFQd56.png

Opublikowano

odpowiem jako 1 a Wiec tak chyba każdy wie ze nie ma takiego czegoś jak program do kopiowania itemów no może dla jakiś nowych graczy sie przyda :P

AcwpO.png

Kliknij"Lubię To",Jeżeli ci pomogłem.

:)

Opublikowano

Rozjebałeś mnie... Jedyne cheaty jakie działają to: mh,sh, fb, expbot itp. Skoro "i tym podobne" to ktoś może pomyśleć ze th, yh też. Więc zanim zrobisz kolejny poradnik z dupy to najpierw pomyśl. A tak wgl każdy o tym wie + chaotycznie piszesz.

 

Bonus# Po tym co tu napisałeś wnioskuje że masz do 11 lat.

Opublikowano

My jako dość starzy gracze Metin2 wiemy, że takie programy nie istnieją. Może to być jedynie info dla nowych graczy, lecz sądzę, że temat zbędny.

beznazwy1hh.jpg
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zarobić ok. 2500 PLN brutto miesięcznie
w internecie, nie wychodząc z domu - na tej stronie wszystkiego się dowiesz
Pozdrawiam, reedy66.

Opublikowano

To nie 4story :D Na 4story ( ale prywatnym serwerze Eternia Games ) szło klonować itemki, goldy bugować itp: wchodza tam ciagle jakies restarty serwa i jest po takich bugach jednak ciagle po jakims czasie wracaja tam :D Ale z metinem .. nie ma czegos takiego jak kopiowanie itemow :D

Opublikowano

Kolejny taki temat.

Wystarczy już tego.

Widziałem na tym forum setki takich tematów , teraz już prawie

nikt się nie nabiera , prócz początkujących.

1345559513-U619318.png

By Kolorowy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...